Dlaczego Skrzat ?

Niepubliczne Przedszkole „SKRZAT ” to językowe przedszkole XXIw.
Przedszkole w roku szkolnym 2017/18 oferuje codziennie zajęcia z językiem angielskim :
-Speaking (mówienie)
-Math and logic (matematyka i logika)
-Art (sztuka)
Te przedmioty w wieku przedszkolnym najbardziej oddziałują na wiele zmysłów. Wiadomo, że dziecko najłatwiej i najszybciej zapamiętuje wtedy, gdy pobudzone są jego wszystkie zmysły: wzrok, słuch, dotyk, węch, smak.
Podstawowym sposobem na zajęciach, który umożliwia dziecku opanowanie języka jest immersja- zanurzenie dziecka w środowisko językowe, dzięki temu zapoznaje się ono z językiem naturalnie. Na lekcjach podstawą jest zachowanie naturalnych okoliczności nauki w czasie zabawy, co sprawia, że używanie języka angielskiego dla dzieci staje się oczywistym i przyjemnym. Co więcej, takie okoliczności zachęcają przedszkolaków do poznawania, odkrywania i ciągłego rozwoju. Nie ma lepszego sposobu na uczenie się słów i zwrotów potrzebnych podczas zakupów, niż zabawa w sklep, słów przydatnych podczas wycieczki do kina, niż zabawa w kino. Na dzieci też czekają wirtualne wycieczki po miastach Anglii, Ameryki Północnej i Kanady. W ten sposób nasze przedszkolaki poznają historię i kulturę wielu innych państw anglojęzycznych.
Dla dzieci w wieku przedszkolnym naturalnym sposobem uczenia się języka obcego jest regularne i systematyczne poznawanie tego języka .